post dodany: , w kategorii: Bez kategorii.

Teoretycznie, jeżdżąc po polskich drogach powinieneś znać znaki drogowe, które ograniczają prędkość na naszych drogach. I na pewno je znasz. Jednak zawsze warto sprawdzić, czy wiedza jest pełna. czytaj więcej »

post dodany: , w kategorii: Bez kategorii.

Kolory się nudzą. Ale zawsze kolor można zmienić. Można auto przemalować. Wykosztować na drogi lakier akrylowy, słono zapłacić ci pracochłonne lakierowanie. Najpierw pracochłonne przygotowanie powierzchni, szlifowanie, polerowanie, odtłuszczanie. czytaj więcej »

post dodany: , w kategorii: Bez kategorii.

Znaki drogowe to tajemny język, który opanować muszą wszyscy kierowcy i użytkownicy dróg. Tak się składa, że często uczą się go już małe dzieci, przyswajają sobie tajniki zasad ruchu drogowego, ucząc się tego, co oznacza “STOP”, “UWAGA DZIECI” i innych. Nawet przejście dla pieszych, oznakowane pasami, to całkiem naturalny dla maluchów i nie tylko, przekaz: “tutaj możesz przejść przez ulicę”. czytaj więcej »

post dodany: , w kategorii: Bez kategorii.

Znaki drogowe wszyscy znają. No dobrze, wszyscy kierowcy powinni znać. Jechać, kierując się oznaczeniami pionowymi i poziomymi, namalowanymi na jezdni, czy na tablicach pionowych czy zawieszonych nad ulicą, potrafić powinien każdy kierowca, który zaliczył kurs prawa jazdy, zakończony egzaminem. czytaj więcej »

post dodany: , w kategorii: Bez kategorii.

Wyjazdy wakacyjne w pełni. Tylko, czy my, wybierając się w daleką podróż, odpowiednio się do niej przygotowujemy? Będziemy przecież jechać długo, przez obce miasta i drogi. Warto odpocząć przed podróżą, aby dowieźć swoich bliskich do celu. Badania wskazują, że jedną z częstszych przyczyn wypadków drogowych jest zmęczenie, a zmęczony kierowca jest równie niebezpieczny jak ten pijany. Zmęczenie daje o sobie znać wtedy, gdy: czytaj więcej »