U-5b_1240_azyl

Azyl drogowy dla pieszych jest częścią modułowej konstrukcji prefabrykowanej wyspy, przykręcanej bezpośrednio do jezdni przy pomocy śrub i kołków rozporowych. Barwa czerwona z białym pasem zewnętrznym na obwodzie elementy odblaskowe. Zastosowanie trzech elementów azylu pozwala na dowolne formowanie kształtu i wielkości. Ich konstrukcja pozwala na wielokrotny montaż i demontaż. Zaślepki na otworach montażowych uniemożliwiają korozję śrub montażowych oraz zabezpieczają przed zabrudzeniem. System stopek w dolnej części azylu umożliwia ich bardzo dobre dopasowanie do podłoża. Wybrania w bocznych ściankach pozwalają na bardzo dokładne dopasowanie do siebie poszczególnych elementów przez co można zminimalizować szczeliny mogące powstać pomiędzy elementami.

Nasze azyle posiadają:  KRAJOWĄ OCENĘ TECHNICZNĄ IBDiM-KOT-2017/0097 wdanie 1 

 

Azyl drogowy – element wewnętrzny

Wewnętrzna część składowa azylu drogowego.

 

Azyle – sztuczne wyspy, zamontowane przy przejściach dla pieszych tworzą wyspy, znakomicie widoczne przez kierowców, przez co znacznie poprawiają bezpieczeństwo na drodze.

 

20070530121309

Wymiary:

500x500mm
h=.100mm

wymiary śrub
4x ø14×180/210mm Opakowanie/Informacje spedycyjne: 20kg/szt, paleta 40 szt., Waga z paletą: ca. 830 kg

Opis:
Element wewnętrzny Azylu dla pieszych jest częścią modułowej konstrukcji prefabrykowanej wyspy, przykręcanej bezpośrednio do jezdni przy pomocy śrub i kołków rozporowych. Barwa czerwona.