Miło nam poinformować, że firma DROGMAL jest partnerem strategicznym amatorskiej drużyny ENDOO Basketball. Drużyna powstała w 2011 roku. Na co dzień bierze udział w rozgrywkach szczecińskiej Miejskiej Ligii Basketu.
Do największych osiągnięć drużyny należą: tytuł vice-mstrza poziomu w roku 2013 oraz tytuł vice-mistrza poziomu w roku 2015.

Jak mówią sami o sobie:

„Obecnie ENDOO Basketball to 10ciu zgranych ze sobą facetów, którzy na co dzień pracują, maja rodziny, dzieci oraz jedną wspólną pasję – koszykówkę. To sprawia, że mimo natłoku obowiązków frekwencja czy to na treningach czy na meczach zawsze dopisuje. Wszak łączy nas cel jakim jest zwycięstwo w każdym następnym meczu. Obliguje to też, nasze już nie najmłodsze przecież organizmy, do utrzymywania ich względnie w jak najlepszej formie. This is why we play :)”

Wspieranie projektów szkolnych

Miło nam poinformować, że Firma DROGMAL w porozumieniu z Dyrekcją Zespołu Szkół w Kołbaczu od 10 lat wspiera dzieci i młodzież w ramach działania na rzecz ochrony środowiska rejonu Puszczy Bukowej i okolic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *