Zapora siatkowa u 20
Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich osób odwiedzających stronę EasyFence, oferujemy popularną zaporę siatkową u 20. Istnieje wiele powodów dzięki którym cieszy się ona tak dużą popularnością, a jednym z nich jest wysoka trwałość będąca efektem użycia materiałów najwyższej jakości podczas produkcji. Niniejsza zapora została wyposażona w pas folii odblaskowej I generacji, której szerokość wynosi 250 mm. Jest ona przygotowana do montażu lamp ostrzegawczych i można ją wykorzystywać w formie pojedynczego elementu do wygrodzenia części drogi/chodnika lub też jako system do pełnego zamknięcia drogi/chodnika, wygrodzenia podczas imprez masowych.

Dostępna w naszej ofercie zapora siatkowa u 20 występuje w wymiarach 2000×1000 mm lub 24000×1000 mm i ważą 12 lub 17 kg. Jest ona montowana na podstawie drogowej K1 o wadze wynoszącej około 28,5 kilograma. Sprawdza się w wielu sytuacjach, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na jej zakup. Jeżeli chcą być Państwo jedną z nich, serdecznie zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą propozycją. Możemy zagwarantować najwyższą jakość wszystkich produktów oraz ich funkcjonalność.

Zapora siatkowa u 20 – zalety
Zapora siatkowa u 20 cechuje się wieloma zaletami. Daje ona przede wszystkim możliwość dowolnej konfiguracji, co sprawia, że staje się ona bardzo komfortowym w użytkowaniu oraz uniwersalnym elementem zabezpieczającym. Jest to szczególnie istotne w przypadku konieczności dostosowania się do nieraz trudnych warunków, takich jak m.in. ciągi pieszych i nie tylko. Zapora ta odnajdzie się też w przypadku chęci zabezpieczenia niewielkich wykopów, jak i do ogrodzenia ciągów liniowych. Lekka konstrukcja ułatwia zarówno transport, jak i magazynowanie, co dla jej posiadaczy jest bardzo wygodne.

Zapraszamy do zakupu zapór siatkowych u 20
Wszystkie osoby poszukujące trwałych i solidnie wykonanych zapór u 20, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Posiadamy wyłącznie najlepsze i niezawodne produkty, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszymi zaporami, służymy pomocą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *